Football Manager 2008 Full - Oyun indir - Download - Yükle

 


"FM 2008'in" detaylarını vermek gerekirse; yeni oyunla birlikte güncellenmiş kadrolarla favori klüpler seçerek uluslararası turnuvalarda mücadele edeceğiz. Bunun yanında kupa maçları, ligler, avrupa şampiyonası ve uluslararası turnuvalara da katılabiliyoruz. "Football Manager 2008'de" 50 ülkeden takımlar bulunacak. Ayrıca SEGA bu seneki "FM 2008'in" gerek özellikleri bakımından gerekse de yenilikleri bakımından önceki FM'lerden daha zevkli olacağını belirtti.

Football Manager 2008, Sports Interactive tarafından hazırlanan futbol simulasyon oyunu Football Manager için çıkartılmış olan son versiyon. Yepyeni özellikleri ile gelen oyunda; yeni kurallar, daha geliştirilmiş maç motoru bizlerle.

* Transfer Market Kulübünüz için tüm mevcut transfer ve kiralama tekliflerinizi yönetebileceğiniz yeni sistem. Gelir ve giderlerinizi görebileceğiniz arayüz, tekliflerinizden kabul edilenler ve red edilenler arasında kolaylıkla işlem yapabileceğiniz karşılaştırma imkanları.
* Finans Sistemi Yenilendi SI, Football Manager 2008 ile birlikte modern futbol dünyasında yaşanılan değişimleri oyuna yansıttı. Artık daha fazla bilgi edinmek mümkün. Sezonluk bilet gelirleri, maç günü bilet satış haberleri, yatırım fonları, geliştirilmiş sponsor anlaşmaları, maç öncesi galibiyet primi verebilme, maaş ve transfer bütçeleri için daha fazla fon sağlama imkanı ile idealinizdeki kadroyu oluşturmaya yardım edecek özellikler bunlardan bazıları..
* Ulusal Takım Yönetimi Football Manager 2008 ile birlikte ulusal takım yönetimi tamamen değişti. Medya sistemi sınırlandırılmadı ve daha geliştirildi, oyuncuların ulusal takımlardan emekli olması, oyuncu etkileşimi, ulusal gözetmenler, kaptan seçimi ve oyuncuların kulübü ve ulusal takımlarındaki moralleri ayrıldı.
* Maç Akışı En büyük değişiklik maç günlerinde oldu. Sports Interactive tarafından oyuna yansıtılan 2D maç izleme özelliği tanıyan değişik sonrası yapılan bu yenilikler maç akışını apayrı bir atmosfere büründürüyor. Maç ön izlenimi, takım konuşmaları, rakip takım oyuncuları üzerinde etkileşim, maçın tamamı, ilk yarısı ve sonrası artık birbiri ile daha etkileşim içerisinde olacak ve akıcılık artacak biçimde yenilendi. Taktik değiştirmek için duraksamak zorunda değilsiniz ve ufak bir radar sayesinde taktik değiştirirken oyundan kopmayacaksınız ve oyunla iletişiminiz kesilmeyecek
* Güven Takımı yönetirken, kulüp yönetimi ve taraftarların üzerinde nasıl bir etki bıraktığınızı görmenizi sağlayan bu özellik yenilendi. Mevcut durumunuza göre taraftar ve kulüp yönetiminin düşüncelerini görebileceksiniz. Ayrıca finans yönetiminiz ve attırdığınız imzalar sonrası düşünceleri görmenize imkan sağlayacak.
* Kolay Kullanım Daha sade bir tema ve yepyeni ayarlanan sistemle oyunun herhangi bir alanında yardım alma imkanı, yeni not tutma sistemi, daha kullanımı kolaylaştırılan yönetim menüsü ve düğme yerleşimi. Yeni eklenen takvim sistemi ve kolay takım yönetimi ile koç raporlarını almak çok basit. Artık bir sezon boyunca tüm önemli tarihleri görebileceksiniz.

 

 


İşletim sistemi: Windows XP/vista
İşlemci: 1.2 GHZ işlemci
RAM: 256 MB
HDD: 750 MB

 

 

Altaki Kırmızı Yazıyı Okuyunuz

http://fileserve.com/file/R4nFWXN/FOOMASEKIZ.FO.part1.rar
http://fileserve.com/file/6uHpFRr/FOOMASEKIZ.FO.part2.rar
http://fileserve.com/file/SyXvbB9/FOOMASEKIZ.FO.part3.rar
http://fileserve.com/file/cFz3x4u/FOOMASEKIZ.FO.part4.rar
 

http://netload.in/dateiJgN97xp6Dy/FOOMASEKIZ.FO.part1.rar.htm
http://netload.in/dateisObI3aM4Yj/FOOMASEKIZ.FO.part2.rar.htm
http://netload.in/dateiNXsjZQTwej/FOOMASEKIZ.FO.part3.rar.htm
http://netload.in/dateiHU2oFmmD4U/FOOMASEKIZ.FO.part4.rar.htm

http://hotfile.com/dl/32479683/48796ab/FOOMASEKIZ.FO.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/32479684/289004c/FOOMASEKIZ.FO.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/32479685/5c79167/FOOMASEKIZ.FO.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/32479686/4fa5835/FOOMASEKIZ.FO.part4.rar.html
 

http://rapidshare.com/files/362534270/FOOMASEKIZ.FO.part1.rar
http://rapidshare.com/files/362534468/FOOMASEKIZ.FO.part2.rar
http://rapidshare.com/files/362534279/FOOMASEKIZ.FO.part3.rar
http://rapidshare.com/files/362534013/FOOMASEKIZ.FO.part4.rar

Alıntı ile Cevapla
 

Benzer Konularr İzlemek İndirmek için:

Football Manager 2010 Ful Oyun indir Download Yükle

Pro Evolution Soccer 2010 Ful Oyun indir Download Yükle

Football Manager 2008 Full - Oyun indir - Download - Yükle

 Pro Evolution Soccer 2010 Oyun Video İzle

Football Manager 2010 Video İzle

Football Manager 2008 Oyun Hileleri

Football Manager 2008 Video İzle

 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !