Fifa 2005 - FUL indir - DOWNLOAD

 


Futbol; hayatımızın bir parçası. Onunla yatıp onunla kalkıyor, fiilen oynamasak bile çenemizi meşgul ederek hep futboldan bahsediyoruz. Başarıların ardından gururla geziniyor, yenilgilerin ardından sanki kendi suçumuzmuş gibi boynumuzu büküp kaçıyoruz tanıdıklarımızdan. Bu denli sevilen, bu denli takip edilen bir sporun oyunlarının da en az kendisi kadar ilgi görmesi gayet doğal olsa gerek. Sadece içeriğinin futbol olması, alınıp oynanması için yeterli sebep olsa da yıllarca hep daha iyiyi vermeye çalışan ve bunu yaparken de mümkün olduğunca gerçekçiliği ön planda tutmaya çalışan yapımcılar, gelişen teknoloji ile birlikte daha iyi örnekleri sundular bizlere.

Hiç şüphe yok ki; FIFA serisi futbol oyunları tarihinde çok önemli bir yere sahiptir. Yıllarca bize futbolu sevdirmiş, her sene ilerleyen grafik teknolojisi ve başarılı animasyonları ile gönlümüzde taht kurmuştur. FIFAnın tarihine baktığımızda hep satış listelerinin en başlarında olduğunu, özellikle de 2000 yılından itibaren kulüp takımlarının formalarını birebir gerçek yapması ile fan sayısını iyiden iyiye arttırdığını görürüz. Ancak bu yükseliş gün gelir Pro Evolution Soccerın çıkması ile sekteye uğrar. Çünkü o güne kadar hiç bir FIFA oyuncusunun tatmadığı bir duyguyu vermektedir bu yeni oyun; gerçekçiliği...

Özellikle PES2nin çıkmasının ardından futbol oynamayı sevenler iki cepheye ayrılır. FIFAcılar ve PESçiler. Genel kanı FIFAcıların görselliğe ve gerçekçi takım kadrolarına ara sıra yapılan güzel hareketlere önem verdikleri, PESçilerin ise; saha içi gerçekçi futbolun yansıtılmasına önem verdikleridir. Tarihler 2003ü gösterdiğinde FIFA hiç olmadığı kadar kan kaybeder çünkü PES3 piyasaya çıkmıştır ve fan sayısını kat be kat arttırmıştır. Elbette FIFAnın satış rakamları küçümsenecek derecede değildir ancak büyük bir düşüş trendine girdiği de aşikârdır. FIFA yapımcılarının bu düşüşe dur demek için çalıştığı ve nihayet FIFA 2005 ile PClerimizde buluştuğumuz güne geldi sıra. Yıllardır vaat edilen gerçekçi oyun ve taktiksel becerinin oyuna yansıtılmasını FIFA 2005de bulabilecek miyiz bir bakalım.


İlhan mansız hareketi


İlhan ın arkadan topukla kaldırma hareketi ise şöyle.

Öncelikle Topu E ile sürüyorsun top önünde boşta iken Shift e basılı tutun daha sonra yön tuşlarıyla ileri geri ileri geri yapın ama seri bi şekilde hareket bu şekilde yapılıyor.

Pc tuş kombinasyonları

C+D Fake shot atar. Z ye bastıktan sonra Shifte basıp adamın koşacağı yönü belirleyin sonra A ya basın adam o yöne doğru depar atıyor.
Kaleye doğru koşarken Sol+Sağ(Beraber)+Shift Topu ayağının üzerinde sektirip geriye önüne düşürüyor. Ayrıca tam top sekerken şut çekince mükemmel goller oluyor.

q+d aşırtma şut
q+s pasın hızını ayarlayabiliyorsunuz
q+a havadan arapası
q+w koşuyoluna pas
c+d fake şut (yani vuruyormuş gibi yapıp vurmama)

Z'ye basınca ardından A'ya basarsan havadan adamın ayağına top atmış olur. z+shift+yön+a ya basarsan oyuncuyu koşturur ve pas atar.

shift+c yapıp sağa sola çektiğinizde sağa gider gibi yapıp sola çekiyor buda demek oluyorki ronaldinho'nun o gözle göremediğimiz insanı maymun edecek hareketi

ve birde Penaltılar Rakip penaltı kullanırken hiçbir yere bakmıyorsun sadece ve sadece penaltıyı kullanacak olan rakibin kafasına bakıyorsun tam topa vurmadan önce eğer kafasını sola çeviriyorsa yani sola bakıyorsa sağa atacaktır sağa bakıyorsa sola atacaktır ikiside değilse ortaya bu kadar ve kaleciniz artık bir kahraman..

 

 

: www.fulloyun.com

 

http://fileserve.com/file/SpXkHDR/FIFA05.FO.Max.Payne.part1.rar
http://fileserve.com/file/ZnNM466/FIFA05.FO.Max.Payne.part2.rar
http://fileserve.com/file/wgARjZR/FIFA05.FO.Max.Payne.part3.rar
http://fileserve.com/file/kHf48Gg/FIFA05.FO.Max.Payne.part4.rar
http://fileserve.com/file/cs233Vm/FIFA05.FO.Max.Payne.part5.rar
http://fileserve.com/file/ZkeWGf3/FIFA05.FO.Max.Payne.part6.rar
http://fileserve.com/file/yErWFtE/FIFA05.FO.Max.Payne.part7.rar
 

http://netload.in/dateih1N7vVEg6W/FIFA05.FO.Max.Payne.part1.rar.htm
http://netload.in/dateiKM9vuXL0X6/FIFA05.FO.Max.Payne.part2.rar.htm
http://netload.in/dateiSEJanwXV9c/FIFA05.FO.Max.Payne.part3.rar.htm
http://netload.in/dateiEcLV498a1H/FIFA05.FO.Max.Payne.part4.rar.htm
http://netload.in/dateiOUURY3c09F/FIFA05.FO.Max.Payne.part5.rar.htm
http://netload.in/dateixpml8r9lPe/FIFA05.FO.Max.Payne.part6.rar.htm
http://netload.in/dateiJaNqyKtcsJ/FIFA05.FO.Max.Payne.part7.rar.htm
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !