Fifa 2000 - FUL Oyun İndir Yükle


Biçok kişinin olduğu gibi benim de favori spor oyunlarım Fifa serisi oyunlar. 1996"dan beri hepsini takip ettim. Sürümler arasında, genel olarak bi takım ilerlemeler kaydedildi. Ancak değişmeyen en güzel özellik oyun kontrollerinde. "A, S, D, Q, W, E" tuş konfigürasyonu hiç değişmedi. Oyun, grafik olarak gittikçe daha mükemmel oldu ve sonunda Fifa2000"e kadar geldi. Sadece Fifa97 bir hayal kırıklığı idi. Bu da 1997 yılını Fifa96 oynayarak geçirmeme sebep oldu. Grafik olarak bişey diyemem ama oynanabilite açısından çok çok kötüydü Fifa97.

Tanıtımımın belli kısımlarında Fifa99 & Fifa2000 kıyaslaması da yapacağım. Çünkü şu sıralar her ikisini de oynuyorum. Yani 2000, benim için 99"un yerini tam olarak dolduramadı.

Sadece oynayan için değil, seyredenler için de tam bir futbol şöleni. Zaman zaman "yok canım, bu kadar da olmaz" deseniz bile, gerçek maçları seyrettiğiniz zamanlarda da, ara ara bu tip nidalar çıktığını zaten duymuşsunuzdur. Hatta futbol süper yeteneklerinin yapabildiklerinin yanında Fifa"larda ki hareketler az bile denebilir. (Tamam biraz abartmış da olabilirim

Futbolcuların tipleri, mimikleri, topla beraber yaptıkları hareketler gerçeğe oldukça yakın. Fifa serisinin gelişimindeki en belirgin özellikler de zaten bu mevzuularda yaşandı. Gittikçe daha gerçekçi, daha kaliteli grafiklerle oynayabildik oyunu.

Üstelik hemen her dönemin standart makinesi ile de rahatlıkla oynanabilmesi de tabi çok güzel bi özellik. Zira biçok oyun için "en düşük makine konfigürasyonu"ndan sözedilirken, Fifa serisi için bu problem hemen hemen hiç yok. Sadece daha iyi performans istiyorsanız bitakım eklentilere ihtiyacınız olabilir. Ama standart bir makineniz varsa, bu, oyunu oynamanızı engellemiyor.

Fifa serisi için söylenebilecek birşey daha varsa o da jeneriklerinin muhteşemliğidir. Herhangi bir spor programında göremeyeceğiniz sanatsal çalışmalar hepsinde mevcut. Gerek görüntü gerekse müzik seçimlerine her zaman hayran olmuşumdur. Aynı özellik NBA serilerinde de var. Bir spor oyununa değilde, salonuna ya da sahasına girmek üzere olduğunuz hissine kapılıyorsunuz.

Fifa serilerinin genel özellikleri 2000"de de mevcut. Ancak görebildiğim bitakım negatif ve pozitif özellikleri sıralamaya çalışayım. Gerçi bunları, oynadığınız zaman (oynayanlar bilir) zaten rahatlıkla görebilirsiniz sanırım.. Ama oynayamayanlar için bi fikir sahibi olma fırsatı vermiş olalım..


Windows 95/98/NT/2000
Kaldırmayacak bilgisayar yok sanırımOYUN KODU Optionsdan cheats bölümü yardımıyla aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz;

LIGHTSOUT - 2 renk parlaklar futbolcular oluyor, acayip birşey glow mode deniyor ingilizcede.

BURNABY - EA Kanada merkez binası önünde maç yapmak.

SIZZLE - Yağmur yağıyor şimşekler çakıyor tam arkadaşına pas vereceksin, O da ne? Bir yıldırım arkadaşının kafasına düşüyor ve adam kül yığınına dönüyor.

MOMONEY - Açık Çek

DIZZY - Tam gole gidiyorsun, kaleciyle karşı karşıyasın UFO geliyor ve kaleciyi ışınlıyor.

HOOLIGAN - Yav bu kadar takım az, az daha takım olsaydı diyenlere 

http://fileserve.com/file/NzFBkfH/FFIKIBIN.FO.part1.rar
http://fileserve.com/file/nJY8DCg/FFIKIBIN.FO.part2.rar

http://netload.in/dateihLn1wKal9C/FFIKIBIN.FO.part1.rar.htm
http://netload.in/dateiln5kwhOHIs/FFIKIBIN.FO.part2.rar.htm
 

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !