Caunter Strike Wall Hack İndir Download

CS Wall Hack

Counter Strike oyununda duvarların arkasından ateş edebilmenizi,rakibin sizi görmeden ona hamle yapabilmenizi sağlayan hile yamasıdır.


Caunter Strike Wall Hack İndir

Programın Kullanımı: İlk olarak zipli olan dosyayı zip'ten çıkartın. Zipten tek bir dosya çıkacak onu açın ve dosya içerisinde bulunan 'cdhack' dosyasını iki kere tıklayın. Böylelikle program aktif hale gelecektir.
Daha sonra oyuna girerek 'end' tuşuna basın. Bu işlem sayesinde wall hack açılmış olacak. Öldüğünüzde wall kapanır tekrar açmak için aynı işlemi tekrarlayın. Eğer 'end' tuşuna bastığınızda 'cheats allowed' yazısı karşınıza çıkarsa wall açık kullanılıyor demektir, 'cheats stop' yazısı var ise program kapalı demektir. Tekrar 'end' tuşuna basarak tekrar programı çalıştırabilirsiniz.

indirmek için tıklayın.

 İndiremediysen burdan indirebilrisin

Önemli! Bu yama birçok serverda özellikle punkbuster ( hazır server modunda bulunan hile önleyici ) olmadan rahatlıkla kullanılmıştır. Yalnız hile önleyici yamalar çıktığı için eskisi gibi etkili olamamaktadır hatta hile yaması çoğu zaman işlememektedir. Hilenin yapıldığı anlaşıldığında serverlardan adminler tarafından veya otomatik olarak oyuncu atılmaktadır, oyuncunun server'lara girişi engellenmektedir.

DownLoad ( İndir ) ButonLarı

 

Cs İle ilgili Diğer konular

Cauter Strike Tüm Hilleri Ve Açıklamları

Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Cauter Strike Tüm Hilleri Ve Açıklamları Caunter Strike Wall Hack İndir Download

Caunter Strike Oyun Hileleri 2

Counter Strike 1.5 Oyun indir Download Yükle

Caunter Strike Çalışan Serverleri 2010

Caunter Strike Püf Noktaları

Counter Strike 1.6 Türkçe Yama İndir


 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !