Call of Duty 7 Hazırlanıyor

http://img520.imageshack.us/img520/2948/cod1.gif

Call of Duty 7 Hazırlanıyor…: Dünyanın savaş ve aksiyon oyunu serileri arasında en prestijli en başarılı oyunları arasında yer alan hatta onlar arasındaki en başarılı olduğunu söyleyebileceğimiz Activision yapımı olan COD yani Call of Duty serisi 2010 yılı için harika bir hazırlık planları çeviriyor. 2010 yılına Call of Duty 7 yetiştirme planları var…

Oyunun yapım aşaması devreye girdi ve şuan oyunun yapımı başlamış durumda ancak en önemli şey henüz belli değil, oyunun konsolu. Oyun gelecek savaşlaramı konu olacak yoksa 2. dünya savaşınamı konu olacak, bunu ilerki zamanlarda hep birlikte göreceğiz.

Call of Duty" serisinin devamı hakkında resmi olmayan verilere dayalı bilgiler ortaya çıktı.

Call of Duty: Black Ops, adında olacak yedinci serinin en az bir görevinin Londra da geçecek olduğundan Mapmodnews’te bahsedilmiş.

Oyun, "WWII" ve günümüzde geçecek ve çatışmalar Kuzey Amerika ve Küba'da yer alacak.

Bir başka söylenene göre, 1980’de Londra’daki Iran Elçiliği Kuşatması ile ilgili SAS operasyonunu oyuncuların kontrol edebilme şansı olacağından bahsediliyor.

Treyarch tarafından geliştirilen oyun hakkında, bazı dedikodulara göre de, zombie modunun olacağı ve bununda PC oyunculari için hazırlandığı söyleniyor.

Treyarch, bahsedilenler hakkında henüz doğrulayıcı bir yorum yapmış değil.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !